Kontakt
Puchatkowo logo
Aktualności - „Wielkanocne poczytajki” z uczniami II LO w Legnicy
Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy im. S. Wyspiańskiego pod opieką p. Doroty Chmiel odwiedziła nasze przedszkole.Celem wizyty licealistów było upowszechnianie czytelnictwa wśród maluszków. Tematem spotkania było ”Wielkanocne poczytajki u przedszkolaków z Kubusia Puchatka”. „Maleństwa” i „Kłapouszki” usłyszały pouczającą bajkę wielkanocną, a później uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez starsze koleżanki i kolegów.galeria

Młodzież zorganizowała wesoły konkurs dla odważnych przedszkolaków i wspólne kolorowanie. Oczywiście nie zabrakło nagród. Na zakończenie spotkała nas bardzo miła niespodzianka. W ramach spotkania „Maleństwa” i „Kłapouszki” otrzymały książeczki pt.”Pies. Rasy z całego świata”. Dzieci nie tylko będą oglądać pięknie ilustrowaną książeczkę, ale też dowiedzą się z niej wiele ciekawych wiadomości o zwierzątkach.
Spotkanie było przeurocze. Młodzież przypomniała sobie swoje beztroskie czasy przedszkolne, a dzieci wzbogaciły się o nowe doświadczenia.
Serdecznie dziękujemy p. Dorocie Chmiel - mamie naszej Łucji, za zainicjowanie spotkania. Dziękujemy też młodzieży Oli S., Klaudii J., Kamili J., Hubertowi K., Monice P., Wiktorii D., Magdzie E., Oli S. I Marcelowi S.
Zapraszamy odwiedzajcie nas i nasze przedszkole.
zaktualizowano: 24-04-2017
projekt i wykonanie SN-DESIGN