Kontakt
Puchatkowo logo
Aktualności - „Wiosna w oczach dziecka” - Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny
24 maja 2017r. odbyło się w naszym przedszkolu rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wiosna w oczach dziecka" pod hasłem „Zaczarowany wiosenny ogród”. Udział w konkursie wzięły dzieci z przedszkoli nr 2, 4 i 8 oraz dzieci z Oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 4. Prace zachwyciły różnorodnością i oryginalnością technik. Koordynatorami uroczystości były nauczycielki Małgorzata Sz., Jadwiga W., Iwona Ć. i Małgorzata M.galeria

P. dyrektor M. Żurawska wraz z zaproszonymi na uroczystość gośćmi – P. E. Berą Burmistrzem Miasta Jawora, P. A. Rynkiewicz Z-ca Burmistrza Miasta Jawora, P. W. Szymczykiem Naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia w Jaworze oraz P. L. Gaszyńską Radną Miasta Jawora i członek Komisji Edukacji, pogratulowały wszystkim dzieciom pomysłowych i twórczych prac i obdarowali nagrodzonych dzieci prezentami, a wszystkim dzieciom przekazali kosz pełen zdrowych owoców. Dziękujemy.

Za udział w konkursie nagrodzone zostały wszystkie placówki.
Wyróżnienia grupowe:
„Maleństwa” i „Kłapouszki” oraz „Mądre sowy” i "Pracowite pszczółki" z Przedszkola nr 8

Wyróżnienia indywidualne:
Ola Stępień, Maja Witkowska , Kamil Rydwańki z Przedszkola nr 8
Majka Dawicka z Przedszkola nr 4

Na zakończenie zaproszeni goście wraz z p. dyrektor otrzymali zadanie – stworzenia własnego, zaczarowanego ogrodu przy użyciu masy solnej z wykorzystaniem kolorowych elementów dekoracyjnych. Goście podjęli wyzwanie i dzięki pomocy dzieci udało im się wykonać piękne prace prezentujące symbole wiosny. Gratulujemy i cieszymy się, że udział w zadaniu sprawił radość nie tylko wykonującym je, ale też dzieciom i organizatorom.
zaktualizowano: 28-05-2017
projekt i wykonanie SN-DESIGN